Styrelse

Styrelse

 

vald vid årsmötet 2017

 

 

Ordinarie ledamöter

 

Susanne Rude - Ordförande

 

susanne@gylleneken.se Tel: 0709 164850

 

Annika Wettre - Sekreterare

 

annika@gylleneken.se Tel: 0727 150408

 

 

Claes Willford - Ordinarie ledamot

 

claes@gylleneken.se Tel: 0706 182996

 

Birgitta Åkerblom - Ordinarie ledamot

 

birgitta@gylleneken.se Tel: 0706 354824

 

 

Jonas Jagers - Ordinarie ledamot

 

jonas@gylleneken.se Tel: 0702 612276

Suppleanter

 

Marcus Riddarhielm Sinclair

 

marcus@gylleneken.se Tel: 0733 524831

 

 

Victor Göthensten

 

victor@gylleneken.se Tel: 0704 955845

 

 

Gunilla Björkman Tel: 0707 884555

 

gunilla@gylleneken.se

Copyright © All Rights Reserved